foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w LubianieEgzaminy i Sprawdziany

Komunikaty i informacje o egzaminach.

wejdź na stronę

Poradnia Psych.-Pedagogiczna

Pomoc rodzicom i nauczycielom w diagnozowaniu i rozwijaniu potencjalnych możliwości oraz mocnych stron uczniów.

wejdź na stronę

Kuratorium Oświaty

Materiały i informacje dla dyrektorów, nauczycieli, uczniów i rodziców oraz samorządów lokalnych.

wejdź na stronę

e-dziennik

Kompleksowe źródło informacji dla uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrekcji.

wejdź na stronę

Egzamin ósmoklasisty

egzamin final

Rekrutacja do klas I i oddziału przedszkolnego

rekrutacja

Platforma edukacyjna

classroomoffice

Proponowane linki

lektury

zoo

matma

Dzwonki lekcyjne

08.30  -  09.15

09.25  -  10.10

10.20  -  11.05

11.15  -  12.00

12.20  -  13.05

13.15  -  14.00

14.10  -  14.55

Zaloguj się

W roku szkolnym 2022/2023 w naszej szkole realizowaliśmy program profilaktyczny "Trzymaj formę" dla klas V-VIII. Celem programu jest propagowanie zdrowego stylu życia, poprzez odpowiednie odżywianie i aktywność fizyczną. W ramach programu uczniowie realizowali wiele działań: wykonywali piramidy żywienia, talerze zdrowego żywienia, plakaty o zdrowym stylu życia, odbyły się pogadanki profilaktyczne, pomiar BMI, aktywna przerwa, poczęstunek jabłkami i wodą z cytryną. Na zakończenie programu nasza szkoła otrzymała certyfikat Programu "Trzymaj formę". Pamiętajmy stan naszego zdrowia zależy od nas samych. Przestrzegajmy zasad zdrowego stylu życia, aby jak najdłużej cieszyć się zdrowiem:
- odżywiaj się zdrowo,
- jedz warzywa i owoce,
- pij minimum 1,5 l wody dziennie,
- uprawiaj sport,
- wysypiaj się,
- znajdź czas dla siebie, na swoją pasję,
- unikaj używek.
 

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 bip

Centrum Usług Wspólnych w Pełczycach

Lokalizacja

Biblioteka szkolna na Facebooku


bibl

Doradztwo zawodowe

dz

Koronawirus

nz

 

nfz

korona1

korona2

 

 

Projekty i współpraca

dbi

2023 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved