foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w LubianieEgzaminy i Sprawdziany

Komunikaty i informacje o egzaminach.

wejdź na stronę

Poradnia Psych.-Pedagogiczna

Pomoc rodzicom i nauczycielom w diagnozowaniu i rozwijaniu potencjalnych możliwości oraz mocnych stron uczniów.

wejdź na stronę

Kuratorium Oświaty

Materiały i informacje dla dyrektorów, nauczycieli, uczniów i rodziców oraz samorządów lokalnych.

wejdź na stronę

e-dziennik

Kompleksowe źródło informacji dla uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrekcji.

wejdź na stronę

Egzamin ósmoklasisty

egzamin final

Rekrutacja do klas I i oddziału przedszkolnego

rekrutacja

Platforma edukacyjna

classroomoffice

Proponowane linki

lektury

zoo

matma

Dzwonki lekcyjne

08.30  -  09.15

09.25  -  10.10

10.20  -  11.05

11.15  -  12.00

12.20  -  13.05

13.15  -  14.00

14.10  -  14.55

Zaloguj się

Uczniowie klas młodszych otrzymali kolejne, czwarte już, wydanie gazetki „Kameleon”. Tym razem gazetka miała oprawę letnią i zawierała informacje z ostatnich wydarzeń, świąt oraz kolorowanki i łamigłówki. Przedstawiono w niej także wyniki sondy z okazji Dnia Matki.

To ostatnie w tym roku szkolnym wydanie Kameleona. Każde wydanie gazetki zawierało łamigłówki. Kupony konkursowe z prawidłowymi rozwiązaniami brały udział w losowaniu nagród. Tym razem szczęście uśmiechnęło się do: Agaty Gawlik, Nadii Jabłońskiej i Dawida Woracha z grupy „0”, Amelii Jaśkowskiej z klasy I, Mai Psonak z klasy II i Leny Lipińskiej z klasy III.

Uczniom, którzy z zaangażowaniem rozwiązywali wszystkie zagadki, rebusy i krzyżówki z czterech wydań gazetki, Kameleon przygotował dyplomy i słodki drobiazg. Otrzymali je: Nikola Tomaszewicz, Agata Gawlik, Dawid Worach z grupy „0”, Olek Bachorski i Oliwier Kowalski z klasy I, Martyna Tomaszewicz z klasy II oraz Julia Worach, Lena Lipińska i Zofia Nowak z klasy III. Gratulujemy.

Przed nami wakacje. Redakcja Kameleona dziękuje wszystkim uczniom, którzy z uwagą czytali gazetkę, rozwiązywali łamigłówki i wypełniali kupony konkursowe.

Redaktorka Kameleona Maja Tomaszewicz i opiekun gazetki życzą wszystkim bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu.

                                                                              

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 bip

Centrum Usług Wspólnych w Pełczycach

Lokalizacja

Biblioteka szkolna na Facebooku


bibl

Doradztwo zawodowe

dz

Koronawirus

nz

 

nfz

korona1

korona2

 

 

Projekty i współpraca

dbi

2023 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved