foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w LubianieEgzaminy i Sprawdziany

Komunikaty i informacje o egzaminach.

wejdź na stronę

Poradnia Psych.-Pedagogiczna

Pomoc rodzicom i nauczycielom w diagnozowaniu i rozwijaniu potencjalnych możliwości oraz mocnych stron uczniów.

wejdź na stronę

Kuratorium Oświaty

Materiały i informacje dla dyrektorów, nauczycieli, uczniów i rodziców oraz samorządów lokalnych.

wejdź na stronę

e-dziennik

Kompleksowe źródło informacji dla uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrekcji.

wejdź na stronę

Egzamin ósmoklasisty

egzamin final

Rekrutacja do klas I i oddziału przedszkolnego

rekrutacja

Platforma edukacyjna

classroomoffice

Proponowane linki

lektury

zoo

matma

Dzwonki lekcyjne

08.30  -  09.15

09.25  -  10.10

10.20  -  11.05

11.15  -  12.00

12.20  -  13.05

13.15  -  14.00

14.10  -  14.55

Zaloguj się

W dniach 7-8.11.2023 r. uczniowie klas V-VIII wyjechali na wycieczkę do Wrocławia w ramach programu MEiN "Poznaj Polskę". Dzięki dofinansowaniu wyjazdu mogliśmy zwiedzić wiele ciekawych miejsc w pięknym Wrocławiu. W ramach wycieczki zwiedziliśmy:
- Muzeum Geologiczne Uniwersytetu Wrocławskiego, w świat skał i minerałów wprowadziła nas pani przewodnik, która opowiedziała o dziejach geologicznych Ziemi i Polski, obejrzeliśmy skały, minerały i skamieniałości;
- Hydropolis Centrum wiedzy o wodzie, poprzez eksponaty, modele, tablice multimedialne i filmy poznaliśmy pochodzenie wody, rolę wody w przyrodzie, oceaniczne głębiny, organizmy wodne zanieczyszczania wody oraz skutki powodzi;
- ZOO, w tym Afrykanarium, oglądaliśmy zwierzęta pochodzące z różnych kontynentów, dzięki tablicom informacyjnym poznaliśmy cechy zwierząt w ZOO, największe wrażenie na uczniach wywołało zwiedzanie oceanarium;
- Halę Stulecia, w tym wystawę multimedialną, poznaliśmy historię budowy Hali Stulecia, dzięki tablicom multimedialnym, filmom poznaliśmy historię budowli oraz dzięki okularom multimedialnym mogliśmy zwiedzać różne zakątki Hali Stulecia.

Wycieczka była bardzo udana, miejsca, które zobaczyliśmy ciekawe, pogoda piękna, a nasze buzie zadowolone i uśmiechnięte. To był niezapomniany czas, a wycieczka na długo utkwi w naszej pamięci.

 

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 bip

Centrum Usług Wspólnych w Pełczycach

Lokalizacja

Biblioteka szkolna na Facebooku


bibl

Doradztwo zawodowe

dz

Koronawirus

nz

 

nfz

korona1

korona2

 

 

Projekty i współpraca

dbi

2023 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved