foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w LubianieEgzaminy i Sprawdziany

Komunikaty i informacje o egzaminach.

wejdź na stronę

Poradnia Psych.-Pedagogiczna

Pomoc rodzicom i nauczycielom w diagnozowaniu i rozwijaniu potencjalnych możliwości oraz mocnych stron uczniów.

wejdź na stronę

Kuratorium Oświaty

Materiały i informacje dla dyrektorów, nauczycieli, uczniów i rodziców oraz samorządów lokalnych.

wejdź na stronę

e-dziennik

Kompleksowe źródło informacji dla uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrekcji.

wejdź na stronę

Egzamin ósmoklasisty

egzamin final

Rekrutacja do klas I i oddziału przedszkolnego

rekrutacja

Platforma edukacyjna

classroomoffice

Proponowane linki

lektury

zoo

matma

Dzwonki lekcyjne

08.30  -  09.15

09.25  -  10.10

10.20  -  11.05

11.15  -  12.00

12.20  -  13.05

13.15  -  14.00

14.10  -  14.55

Zaloguj się

11 listopada w kościele parafialnym w Pełczycach odbyły się gminne obchody Narodowego Święta Niepodległości. Uczestniczyli w nich przedstawiciele władz samorządowych, księża, poczty sztandarowe oraz mieszkańcy gminy Pełczyce.

W tym roku mieliśmy zaszczyt zaprezentować gminnej społeczności przedstawienie patriotyczne, które poprzedziło uroczystą mszę świętą. Uczniowie naszej szkoły przedstawili montaż słowno – muzyczny, upamiętniający odzyskanie przez Polskę niepodległości w 1918 roku. Utwory poetyckie oraz pieśni patriotyczne, zaśpiewane z dużą ekspresją, wprowadziły wszystkich zebranych w podniosły nastrój. Każdy „aktor” starał się jak najlepiej odegrać swoją rolę. Nasi młodzi artyści zebrali zasłużone brawa i gratulacje od publiczności. Możliwość zaprezentowania się była dla naszych uczniów wielkim wyróżnieniem                  i ogromnym przeżyciem.

Dziękujmy uczniom klasy III i Vb, wokalistkom, tańczącym dziewczętom oraz pocztowi flagowemu za wzorową postawę i wielkie zaangażowanie. Dziękujemy naszym rodzicom za wszelką pomoc w organizacji przedstawienia, za obecność, za to, że zawsze możemy na Was liczyć.

To wspólne spotkanie w dniu narodowego święta uświadomiło wszystkim zgromadzonym jakim wielkim dobrem jest niepodległość naszego kraju, za którą nasi przodkowie przelewali krew.

                                                                                                                                                                                    Dziękujemy!

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 bip

Centrum Usług Wspólnych w Pełczycach

Lokalizacja

Biblioteka szkolna na Facebooku


bibl

Doradztwo zawodowe

dz

Koronawirus

nz

 

nfz

korona1

korona2

 

 

Projekty i współpraca

dbi

2023 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved