konk1Za nami świąteczny konkurs „Ozdoby świąteczne z makaronu”. Podczas apelu podsumowującego wyniki i osiągnięcia uczniów po I półroczu zostały wręczone nagrody, dyplomy i wyróżnienia zwycięzcom konkursu. To co można wyczarować z makaronu zaskoczyło nas wszystkich – piękna, złota szopka; anioł, choinka czy bałwan. Takie i inne dzieła z makaronu mogliśmy podziwiać w świetlicy szkolnej. Jury konkursowe musiało dokonać trudnego wyboru, gdyż poziom prac naszych uczniów był bardzo wysoki. Nasi uczniowie wykazali się dużą kreatywnością i wyobraźnią, a efekty ich pracy przeszły oczekiwania jurorów. Dzieci twórczo wykorzystały różne rodzaje makaronów, z których powstały wspaniałe ozdoby świąteczne. Dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy pomysłowości!

Wyniki konkursu:
I miejsce – Adriana Rosołowska klasa III a
II miejsce - Julia Małodziońska klasa II
III miejsce – Julia Jaroszewska klasa II
Mimo iż za oknem wciąż zima, a mróz nie odpuszcza to już zachęcamy do kolejnego konkursu plastycznego „Wiosenne i świąteczne ozdoby wielkanocne”. Szczegóły już wkrótce na stronie internetowej szkoły. Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.