dz kobietDziewczynki w grupie „0” lubią buty na obcasach, szminki, perfumy, słodkości i selfie w telefonie. To fakt! Ale zanim doszło do świętowania 8marca, to wszyscy musieliśmy przemienić się w detektywów szukających „zaginionych” lub raczej „zagubionych” prezentów Kuby dla wszystkich dziewcząt  Znalazły się dopiero o godz. 13.00, ale ważne, że się odnalazły.
Przez cały jednak dzień panowie rozpieszczali nas kwiatami, lizakami, czekoladami, cukierkami oraz pięknymi laurkami i brokatowymi koronami. Małe kobietki stwierdziły, że taki dzień mógłby być częściej.