foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w LubianieEgzaminy i Sprawdziany

Komunikaty i informacje o egzaminach.

wejdź na stronę

Poradnia Psych.-Pedagogiczna

Pomoc rodzicom i nauczycielom w diagnozowaniu i rozwijaniu potencjalnych możliwości oraz mocnych stron uczniów.

wejdź na stronę

Kuratorium Oświaty

Materiały i informacje dla dyrektorów, nauczycieli, uczniów i rodziców oraz samorządów lokalnych.

wejdź na stronę

e-dziennik

Kompleksowe źródło informacji dla uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrekcji.

wejdź na stronę

teatr214 marca gościliśmy w naszej szkole uczniów ze szkół w Chrapowie, Drawnie, Zamęcinie, Bierzwniku, Pełczycach, Będargowie i Choszcznie wraz z opiekunami. Tego dnia wybieraliśmy teatrologa, czyli znawcę teatru i zagadnień z nim związanych w związku z przypadającym 27 marca Międzynarodowym Dniem Teatru. Uczestnicy konkursu rywalizowali w trzech kategoriach: klasy I – III szkoły podstawowej, klasy IV – VI szkoły podstawowej i klasa VII SP oaz II i III gim.


W pierwszej kategorii najlepszymi znawcami teatru okazali się: Bartosz Szatkowski i Michał Świtała (SP nr 3 Choszczno) oraz Zuzanna Halec (SP Drawno). Najlepsza drużyna to uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Choszcznie. Spośród uczestników klas IV – VI najlepiej wypadli: Szymon Koziorowski (SP Drawno), Piotr Micianiec (SP Chrapowo) i Jakub Bielawski (SP Zamęcin). Najlepsza szkoła to SP Drawno. Rywalizację w ostatniej kategorii wygrali: Maciej Kowalczyk i Jakub Wiśniowski (Drawno) oraz Oliwia Szrankowska (Bierzwnik). Miano najlepszej drużyny przypadło w udziale uczniom z Drawna.
Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, nagrody i upominki ufundowane przez Gminę Pełczyce, Starostwo Powiatowe, Bank PKO BP w Barlinku oraz Radę Rodziców działającą przy naszej szkole. Wszystkim uczestnikom gratulujemy.

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved