teatr214 marca gościliśmy w naszej szkole uczniów ze szkół w Chrapowie, Drawnie, Zamęcinie, Bierzwniku, Pełczycach, Będargowie i Choszcznie wraz z opiekunami. Tego dnia wybieraliśmy teatrologa, czyli znawcę teatru i zagadnień z nim związanych w związku z przypadającym 27 marca Międzynarodowym Dniem Teatru. Uczestnicy konkursu rywalizowali w trzech kategoriach: klasy I – III szkoły podstawowej, klasy IV – VI szkoły podstawowej i klasa VII SP oaz II i III gim.

W pierwszej kategorii najlepszymi znawcami teatru okazali się: Bartosz Szatkowski i Michał Świtała (SP nr 3 Choszczno) oraz Zuzanna Halec (SP Drawno). Najlepsza drużyna to uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Choszcznie. Spośród uczestników klas IV – VI najlepiej wypadli: Szymon Koziorowski (SP Drawno), Piotr Micianiec (SP Chrapowo) i Jakub Bielawski (SP Zamęcin). Najlepsza szkoła to SP Drawno. Rywalizację w ostatniej kategorii wygrali: Maciej Kowalczyk i Jakub Wiśniowski (Drawno) oraz Oliwia Szrankowska (Bierzwnik). Miano najlepszej drużyny przypadło w udziale uczniom z Drawna.
Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, nagrody i upominki ufundowane przez Gminę Pełczyce, Starostwo Powiatowe, Bank PKO BP w Barlinku oraz Radę Rodziców działającą przy naszej szkole. Wszystkim uczestnikom gratulujemy.