prokuratorW ramach działań profilaktycznych uczniowie spotkali się z przedstawicielem Rejonowej Prokuratury w Choszcznie – panią prokurator Barbarą Aloksą. Podczas spotkań były omawiane tematy cyberprzemocy, stosowania przemocy, kradzieży, przestępczości narkotykowej, odpowiedzialności młodocianych. Pani prokurator szczególnie podkreśliła fakt, iż po ukończeniu17 roku życia sprawca odpowiada za swój czyn jak osoba dorosła. Spotkanie miało na celu uświadomienie uczniów o konsekwencjach swoich zachowań i umocnić przekonanie naszych uczniów, że warto żyć w zgodzie z prawem.