tymbark1Dnia 11.04.2018r. w Szczecinku odbył się turniej dziewcząt U-12 piłki nożnej o puchar Tymbarka. W zmaganiach brało udział 16 drużyn. Nasze dziewczęta uległy drużynie z Lejkowa oraz UKS Victoria Sianów i nie awansowały do ćwierćfinału, zajmując ostatecznie 9 miejsce w województwie zachodniopomorskim!
Podopieczne na zakończenie turnieju otrzymały pamiątkowe medale i dyplomy, napoje tymbark, mus owocowy, płatki mlekołaki, opaski i poradnik diety dla sportowca.
Dziewczetom gratulujemy zaangażowania i walki do samego końca.

UKS Lubiana reprezentowały:
Karolina Surdacka, Tatiana Surdacka, Zofia Machała, Karoina Gad, Amelia Kowalczyk, Jaśmina Kubacka, Aleksandra Mastalerz, Lena Orzeł i Aleksandra Kłos.