konk rec14 kwietnia 2018r. w Zespole Szkół nr 2 w Choszcznie odbył się Diecezjalny Konkurs Recytatorski Poezji Religijno – Patriotycznej. Patronat honorowy nad konkursem objął Arcybiskup Metropolita Andrzej Dzięga oraz Wojewódzki Kurator Oświaty pani Magdalena Zarębska – Kulesza.
Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Małgosia Grabowicz z klasy II, Asia Wąż z klasy VI i Ala Kowalczyk z klasy III Gim. Dziewczęta pięknie zaprezentowały swoje utwory, jednak nagrody i wyróżnienia powędrowały do innych uczestników. Mimo to należą im się gratulacje.