prac fizW ramach realizowanego przez naszą szkołę projektu „Nowoczesna Szkoła Drogą do Sukcesu”, zostaliśmy wyposażeni w nową pracownię chemiczno-fizyczną. Uczniowie mają dużą ofertę zajęć dodatkowych z tych przedmiotów, które prowadzą pani Katarzyna Nowakowska i Karolina Młynarczyk. Uzyskaliśmy 4 stoły dla uczniów ze stanowiskami do mycia oraz stół demonstracyjny dla nauczyciela z instalacją elektryczną, gazową i wodociągową. Dostaliśmy wiele pomocy dydaktycznych, a także szafy, dzięki którym łatwiej jest nam utrzymać porządek w klasopracowni. W końcu możemy eksperymentować nie tylko z wodą, ale również z ogniem czy prądem i nie tylko na zajęciach, ale również na lekcjach. Uczniowie bardzo chętnie uczestniczą w tych zajęciach, szczególnie podoba im się, gdy sami mogą wykonywać doświadczenia. Bardzo nas cieszy, że z taką niecierpliwością czekają na kolejne spotkania.