pisankiPodczas apelu z okazji „Dnia Ziemi” rozstrzygnięty został szkolny konkurs plastyczny „Wiosenne i świąteczne ozdoby wielkanocne” ”. Nasi uczniowie nie zawiedli, do świetlicy szkolnej wpłynęło bardzo dużo prac konkursowych (ponad 30). Pisanki, koszyczki, kurczaczki, wiosenne stroiki, palmy – takie i inne dzieła mogliśmy podziwiać na wystawie w świetlicy szkolnej. Pomysłowość i kreatywność naszych uczniów nie zna granic, a poziom prac był bardzo wysoki. Jury konkursowe musiało dokonać bardzo trudnego wyboru – nagrodzono wszystkich uczestników słodkimi upominkami, wyłoniono trzech zwycięzców oraz przyznano sześć wyróżnień. Podczas apelu przedświątecznego zostały wręczone nagrody w gminnym konkursie MGOK w Pełczycach, w którym również nasi uczniowie zaprezentowali swoje ciekawe i pomysłowe dzieła w postaci pisanek i palm wielkanocnych.
Dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy pomysłowości!