sport1Dnia 09.05.2018r. na stadionie w Choszcznie odbył się finał Powiatowego Turnieju Piłki Nożnej chłopców Szkół Podstawowych.
Do finału dostało się 6 szkół spośród kilkunastu biorących udział w eliminacjach.
Nasza Szkoła w pierwszym meczu pokonała drużynę SP 1 Choszczno 2-1. W drugim meczu rozgromiliśmy 6-0 szkołę z Bierzwnika. Następnie pokonaliśmy SP Recz 3-2. W kolejnym pojedynku ulegliśmy SP Krzęcin 0-1.
W ostatnim swoim meczu podejmowaliśmy zespół z SP 3 Choszczno. Przegrana w tym meczu spychała nas na 3-cie miejsce. Remis dawał nam drugą lokatę, a wygrana zapewniała nam pierwsze miejsce. Po zaciętym pojedynku finałowym objęliśmy prowadzenie i wygrywaliśmy 1-0. Niestety pod koniec pierwszej połowy drużyna z Choszczna doprowadziła do remisu. Na drugą połową wyszliśmy bardzo zdeterminowani. Mieliśmy swoje okazje i sytuację 1 na 1 z bramkarzem w ostatniej minucie spotkania, jednak nie udało nam się zdobyć zwycięskiego gola.

Chłopcom należą się wielkie słowa uznania i szacunku za walkę i zaangażowanie w każdym meczu, zostali oni przecież wicemistrzami powiatu.
Naszą szkołę reprezentowali:Wiktor Worach, Oskar Magiera, Marcin Surdacki, Kacper Twardowski, Gabriel Czernecki, Igor Błajewski, Samuel Pańka, Wiktor Pohlenz, Wiktor Głowacki.