foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w LubianieEgzaminy i Sprawdziany

Komunikaty i informacje o egzaminach.

wejdź na stronę

Poradnia Psych.-Pedagogiczna

Pomoc rodzicom i nauczycielom w diagnozowaniu i rozwijaniu potencjalnych możliwości oraz mocnych stron uczniów.

wejdź na stronę

Kuratorium Oświaty

Materiały i informacje dla dyrektorów, nauczycieli, uczniów i rodziców oraz samorządów lokalnych.

wejdź na stronę

e-dziennik

Kompleksowe źródło informacji dla uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrekcji.

wejdź na stronę

poznajemy swiatW ramach projektu „Nowoczesna szkoła drogą do sukcesu” uczniowie naszej szkoły biorą udział w ciekawych zajęciach przyrodniczych i geograficznych, podczas których poznają i odkrywają zjawiska oraz procesy zachodzące w świecie przyrody. W ramach projektu klasopracowania przyrodnicza została wyposażona w przyrządy przyrodnicze, dzięki którym możliwe są doświadczenia i obserwacje terenowe. Podczas zajęć terenowych uczniowie podziwiają, badają i obserwują przyrodę za pomocą lup, kompasów i lornetek. Wykonują pomiary terenowe przy użyciu taśm mierniczych oraz określają kierunki w terenie z kompasu czy gnomonu. Na naszych zajęciach nie brakuje też doświadczeń, które uwielbiają uczniowie – dodawanie, mieszanie substancji czy wybuch wulkanu. Na zajęciach łączymy zabawę z nauką, przyjemność z wiedzą, o tym co ciekawe w przyrodzie i świecie.

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved