poznajemy swiatW ramach projektu „Nowoczesna szkoła drogą do sukcesu” uczniowie naszej szkoły biorą udział w ciekawych zajęciach przyrodniczych i geograficznych, podczas których poznają i odkrywają zjawiska oraz procesy zachodzące w świecie przyrody. W ramach projektu klasopracowania przyrodnicza została wyposażona w przyrządy przyrodnicze, dzięki którym możliwe są doświadczenia i obserwacje terenowe. Podczas zajęć terenowych uczniowie podziwiają, badają i obserwują przyrodę za pomocą lup, kompasów i lornetek. Wykonują pomiary terenowe przy użyciu taśm mierniczych oraz określają kierunki w terenie z kompasu czy gnomonu. Na naszych zajęciach nie brakuje też doświadczeń, które uwielbiają uczniowie – dodawanie, mieszanie substancji czy wybuch wulkanu. Na zajęciach łączymy zabawę z nauką, przyjemność z wiedzą, o tym co ciekawe w przyrodzie i świecie.