Szkoła Podstawowa w Lubianie - „Śniadanie na trawie”

piknik1A kto powiedział, że śniadanie trzeba jeść tylko przy stole ??? Przedszkolaki odkryły, że szkolny trawnik może być również cudownym miejscem na spożywanie tego posiłku. Były koce, serwetki, herbatka i oczywiście kanapki. A na deser arbuz. W takich okolicznościach przyrody nawet nasze największe niejadki pozostawiły śniadaniówki puste. Przy okazji potrenowaliśmy głoskowanie nazw zjedzonych produktów, dodawaliśmy i odejmowaliśmy kubeczki. A po powrocie do sali wyszorowaliśmy pięknie ząbki.