zak roku 3gUroczystą akademię trzecioklasiści rozpoczęli polonezem. Tuż po nim przywitano gości, przewodniczący klasy złożył Dyrektorowi szkoły raport i rozpoczęła się pierwsza część akademii. W niej uhonorowano rodziców uczniów, którzy mieli najwyższą średnią ocen. Rodzice otrzymali listy gratulacyjne, a uczniowie nagrody książkowe. Wyróżniono najlepszych sportowców, najlepszych czytelników, uczniów ze 100% frekwencją. Jak co roku przyznano nagrodę dyrektora za całokształt osiągnięć, podziękowano uczniom za reprezentowanie szkoły w konkursach, zawodach i pracy na rzecz szkoły.
Absolwenci przekazali na ręce Dyrektora tablo. Podziękowali pięknie rodzicom, wychowawcom, nauczycielom i pracownikom szkoły. Otrzymali również dużo słów otuchy, szczere życzenia na dalsze lata nauki oraz upominki od uczniów klasy drugiej.

Pierwszą część absolwenci zakończyli piosenką i ...birety pofrunęły w górę.
W dalszej części akademii było zabawnie i wzruszająco. Uczniowie przedstawili swoją historię nauki w szkole. Wspominano na wesoło i z nostalgią. Można było posłuchać pięknych piosenek, odkryć zdolności muzyczne uczniów i nauczycieli.
Po akademii absolwenci zaprosili wszystkich pracowników szkoły na poczęstunek. Był czas na rozmowy, pożegnania, podziękowania.
Teraz już szkoła skończona. Czas na wakacje...
POWODZENIA ABSOLWENCI!