sztafetaDnia 26.09.2018r. odbyły się na stadionie miejskim w Pełczycach Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe w 4 kategoriach wiekowych:
- Igrzyska Dzieci Dziewcząt-rocznik 2006 i młodsi,
- Igrzyska Dzieci Chłopców-rocznik 2006 i młodsi,
- Igrzyska Młodzieży Szkolnej Dziewcząt-rocznik 2003-2005,
- Igrzyska Młodzieży Szkolnej Chłopców-rocznik 2003-2005.
W zmaganiach w każdej kategorii wiekowej brało udział kilka szkół, m.in. SP Pełczyce, SP Będargowo, SP Chrapowo, SP nr 3 Choszczno, SP Krzęcin oraz Gimnazjum z Choszczna.

Nasza szkoła po niesamowitej walce w każdej "sztafecie" zajęła kolejno następujące miejsca:
- II miejsce - Igrzyska Dzieci Dziewcząt-rocznik 2006 i młodsi ( kadra: Kinga Zakrzewska, Zuzia Szmurło, Hania Kwiecińska, Lena Orzeł, Aleksandra Kłos, Nikola Rabenda, Karolina Gad, Tatiana Surdacka, Julia Głuchowska, Karolina Gdula, Beata Nęckowska, Paulina Czuja).
-IV miejsce - Igrzyska Dzieci Chłopców-rocznik 2006 i młodsi ( kadra: Kewin Nowak, Wiktor Pohlenz, Gabriel Czernecki, Wiktor Worach, Amadeusz Zaczkiewicz, Patryk Hintz, Michał Kowalski, Michał Głowacki, Aleksander Jaśkowiec, Hubert Butkiewicz, Alan Różycki, Nikodem Rajczyk).
- II miejsce - Igrzyska Młodzieży Szkolnej Dziewcząt-rocznik 2003-2005 ( Natalia Spych, Kornelia Surdacka, Iga Bujak, Hania Stańczyk, Klaudia Rajkowska, Nikola Wrzosek, Julia Bac, Izabela Pióro, Zuzanna Abraś, Marita Hintz, Laura Czernecka, Joanna Wąż.
- I miejsce - Igrzyska Młodzieży Szkolnej Chłopców-rocznik 2003-2005 ( Szymon Nagły, Eryk Trenkiewicz, Bartosz Tazow, Marcin Surdacki, Sebastian Surdacki, Oskar Magiera, Jakub Szymczak, Bartosz Grabowicz, Stanisław Czuja, Kacper Twardowski, Kacper Skwarek).
Zwycięska "sztafeta" z Igrzysk Młodzieży Szkolnej Chłopców-rocznik 2003-2005 będzie reprezentowała powiat choszczeński w Finale Wojewódzkim Sztafetowych Biegów Przełajowych. Zawody odbędą się 25 października w Tychowie.
Trzymamy kciuki i życzymy chłopcom powodzenia na arenie wojewódzkiej, a wszystkim uczestnikom Powiatowych Sztafetowych Biegów Przełajowych w Pełczycach dziękujemy za godne reprezentowanie Szkoły.