dz chlopaka30 września obchodzimy święto wszystkich chłopców – Dzień Chłopaka. Jest to święto dość młode, po raz pierwszy „Men’s Day” obchodzony był w 1999 roku na wyspach Trinidad i Tobago. W naszej szkole swój dzień chłopcy świętowali 28 września. Ci mali i starsi otrzymali tego dnia moc życzeń, uśmiechów, upominków, które wywołały uśmiechy na twarzach naszych panów. Oprócz słodkiego upominku, dużo radości wzbudziła zabawa loteryjna „JESTEŚ…” Chłopcy losowali najróżniejsze epitety od tych zabawnych po poważne. Jedno jest pewne doskonale opisują naszych chłopców. Cudowni, mili, inteligentni, pomysłowi, zabawni….

Wszystkim chłopcom życzymy :

Uśmiechu na twarzy
a w sercu radości,
spełnienia marzeń
i szczęścia w miłości -
wszystkiego najlepszego
z okazji Dnia Chłopaka :)