foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w LubianieEgzaminy i Sprawdziany

Komunikaty i informacje o egzaminach.

wejdź na stronę

Poradnia Psych.-Pedagogiczna

Pomoc rodzicom i nauczycielom w diagnozowaniu i rozwijaniu potencjalnych możliwości oraz mocnych stron uczniów.

wejdź na stronę

Kuratorium Oświaty

Materiały i informacje dla dyrektorów, nauczycieli, uczniów i rodziców oraz samorządów lokalnych.

wejdź na stronę

e-dziennik

Kompleksowe źródło informacji dla uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrekcji.

wejdź na stronę

We wrześniu uczniowie III klasy Gimnazjum uczestniczyli w spotkaniu z Sędzią Anną Marią Wesołowską, która znana jest z programów telewizyjnych "Sędzia Anna Maria Wesołowska" oraz "Wesołowska i mediatorzy". Sędzia zachęcała młodzież do aktywnego włączania się w edukację prawną, m.in. do tworzenia w szkołach tzw. kącika prawnego, w którym powinny się znaleźć informacje prawne, które dotyczą życia młodych ludzi oraz ich rodzin. Opowiadała o swojej pracy, zadawała pytania młodzieży, ale jednocześnie wyczerpująco odpowiadała na wiele pytań młodych ludzi, min. związanych z jej pracą w sądzie, jej programem telewizyjnym. Podkreślała wielokrotnie jak bardzo ważna jest znajomość prawa już od najmłodszych lat. Konferencję z jej udziałem zorganizowało Starostwo Powiatowe w Choszcznie.

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved