foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w LubianieEgzaminy i Sprawdziany

Komunikaty i informacje o egzaminach.

wejdź na stronę

Poradnia Psych.-Pedagogiczna

Pomoc rodzicom i nauczycielom w diagnozowaniu i rozwijaniu potencjalnych możliwości oraz mocnych stron uczniów.

wejdź na stronę

Kuratorium Oświaty

Materiały i informacje dla dyrektorów, nauczycieli, uczniów i rodziców oraz samorządów lokalnych.

wejdź na stronę

e-dziennik

Kompleksowe źródło informacji dla uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrekcji.

wejdź na stronę

dtmnAkcja Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia to wielkie szkolne wydarzenie, miała na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia, a szczególnie tych, którzy w trakcie wakacji zdążyli zapomnieć. Odbywała się ona pod hasłem: „Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają”.
Uczniowie przypominali sobie tabliczkę mnożenia w trakcie różnych zabaw, a momentem kulminacyjnym było przeprowadzanie egzaminów.
Na początku tygodnia w całej naszej szkole pojawiło się mnóstwo przykładów, działań prosto z tabliczki mnożenia. Na szkolnych korytarzach nie sposób było przejść, by nie natknąć się na 7 x 8 czy 6 x 7. Wszystko to miało zwrócić uwagę społeczności uczniowskiej na fakt, że już niedługo będziemy obchodzić VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.


Tabliczkę mnożenia musieli przypomnieć sobie także nauczyciele, pracownicy szkoły i rodzice przyprowadzający do szkoły swoje pociechy.
W klasach został przeprowadzony test pisemny. Uczniowie, mieli okazję do otrzymania bardzo dobrej oceny a nawet oceny celującej.
Tegoroczne VIII już Święto Tabliczki Mnożenia chociaż obchodzone 28 września, zbiegło się ze świętem Dnia Chłopaka. I trzeba przyznać, że chłopcy startowali bardzo odważnie w konkurencjach, zajmując czołowe miejsca.
Tego dnia nasi uczniowie grali w Tabliczkowe Domino, dobierali nazwy iloczynów w języku niemieckim i angielskim do przygotowanych działań, pracowali w grupach nad rozwiązaniem Tabliczkowych Zagadek i Rebusów oraz rywalizowali w zabawach z kartami Grabowskiego. Wszyscy uczniowie mogli zdobyć Experta Tabliczki Mnożenia, losując zestaw pięciu przykładów, który w ciągu trzech minut musieli prawidłowo rozwiązać. Wszyscy zostali nagrodzeni słodkimi upominkami.
Obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia wzbudziły w uczniach wiele pozytywnych emocji, wspólna zabawa zachęciła ich do dalszej nauki, a matematyczne święto na długo zostanie w ich pamięci. Gratulujemy wszystkim „Ekspertom Tabliczki Mnożenia”, dziękujemy uczniom, którzy włączyli się w organizację tego dnia!

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved