wyboryDnia 04.10.2018 przeprowadzone zostały wybory do SU w naszej szkole. Głosowanie poprzedzone było kampanią wyborczą i prezentacją kandydatów. Debatę rozpoczęto od wzruszającego wydarzenia, uczniowie serdecznie podziękowali Pani Bogumile Obszańskiej za wieloletnią pracę w Samorządzie Uczniowskim. Następnie uczniowie naszej szkoły obejrzeli prezentację na temat zadań SU, punktem kulminacyjnym było przedstawienie wszystkich 21 kandydatów i ich programu wyborczego. W głosowaniu wzięło udział 103 uczniów, którzy głosowali w wyborach powszechnych, równych, bezpośrednich i tajnych. Komisja wyborcza czuwała nad prawidłowym przebiegiem głosowania i po jego zakończeniu dokonała obliczeń głosów. W tym roku w SU będą pracowali następujący uczniowie: Bartłomiej Dyc, Amelia Skrzypek, Natalia Spych, Igor Kwaśny, Natalia Nęckowska, Bartosz Grabowicz, Jula Bac, Marcjanna Wójcik, Oliwia Krzyżaniak, Oliwia Musiał, Alan Różycki( przedstawiciel Wolontariatu) i Nikola Wrzosek. Opiekunami SU zostały Panie: Agnieszka Gałwa i Agnieszka Kotkowska Wszystkim serdecznie gratulujemy.