Szanowni Państwo

W związku z tym, że nie doszło do porozumienia związków zawodowych z rządem, akcja strajkowa nauczycieli nadal trwa. W związku z powyższym informujemy państwa, iż zajęcia dydaktyczno-wychowawcze nie będą się odbywały. W razie potrzeby Szkoła zapewni opiekę uczniom, którym tej opieki nie mogli zapewnić prawni opiekunowie.

O wszelkich zmianach i ustaleniach organizacyjnych będą Państwo informowani na bieżąco poprzez stronę internetową szkoły.

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved