Z takim przesłaniem przyjechali do nas  „RYMcerze”, dwaj młodzi raperzy Bęsiu –Łukasz Bęś i DJ Yonas- Jonatan Blanki. Przeprowadzili cenną lekcję wychowawczą, uświadamiając  młodzież jak ważne w ich życiu są wartości. Zachęcali do podejmowania mądrych decyzji, rozwijania swoich pasji, utrzymywania dobrych relacji z ludźmi, spędzania wolnego czasu bez  używek. Uświadamiali, iż  lepiej żyć w zgodzie ze sobą, stawiając na własny rozwój oraz zainteresowania. Swoim własnym przykładem pokazali, że każdy kieruje swoim życiem i każdy sam może je zmienić.

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved