foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w LubianieEgzaminy i Sprawdziany

Komunikaty i informacje o egzaminach.

wejdź na stronę

Poradnia Psych.-Pedagogiczna

Pomoc rodzicom i nauczycielom w diagnozowaniu i rozwijaniu potencjalnych możliwości oraz mocnych stron uczniów.

wejdź na stronę

Kuratorium Oświaty

Materiały i informacje dla dyrektorów, nauczycieli, uczniów i rodziców oraz samorządów lokalnych.

wejdź na stronę

e-dziennik

Kompleksowe źródło informacji dla uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrekcji.

wejdź na stronę

Egzamin ósmoklasisty

egzamin

Rekrutacja do klas I i oddziału przedszkolnego

rekrutacja

Szkolne filmy

film

Platforma edukacyjna

classroomoffice

Proponowane linki

lektury

zoo

matma

Dzwonki lekcyjne

08.30  -  09.15

09.25  -  10.10

10.20  -  11.05

11.15  -  12.00

12.20  -  13.05

13.15  -  14.00

14.10  -  14.55

Zaloguj się

miedzyzdroje22 czerwca uczniowie klasy I , II i IVa wybrali się na wycieczkę do Międzyzdrojów. Ranek przywitał nas ulewnym deszczem, ale nas nie przestraszył. Ruszyliśmy w drogę, z każdym kolejnym kilometrem deszcz przestawał padać, a niebo robiło coraz jaśniejsze. Po przyjeździe na miejsce nasze pierwsze kroki skierowaliśmy do Muzeum Przyrodniczego Wolińskiego Parku Narodowego. Eksponaty tam zebrane przybliżyły nam nieożywioną i ożywioną przyrodę regonu. Kolejnym punktem wycieczki był Gabinet Figur Woskowych, gdzie mogliśmy podziwiać ponad 100 eksponatów. Można więc było zrobić sobie zdjęcie z Babą Jagą , Pszczółką Mają, a nawet z papieżem Janem Pawłem II . Z Gabinetu Figur Woskowych udaliśmy się na molo. Zadziwiło nas jego piękno i rozmiar. Długi spacer spowodował nie tylko zmęczenie, ale także głośne burczenie w wielu głodnych brzuszkach. Udaliśmy się więc na krótki odpoczynek i posiłek w restauracji „Zapiecek” . Następnie nasze kroki skierowaliśmy ku najsłynniejszej ulicy Międzyzdrojów, jaką jest Promenada Gwiazd. Przechadzając się po tym bulwarze można było zobaczyć odciśnięte w specjalnych płytach dłonie i odczytać nazwiska wielu wybitnych aktorów, nie zawsze znanych dzieciom. Po zejściu z Promenady czekał nas spacer plażą. Niestety pogoda tego dnia nie była dla nas zbyt łaskawa, więc nie mogliśmy popluskać się w morzu i poopalać, ale i tak uważamy, że wycieczka była bardzo udana. Po wszystkich atrakcjach wróciliśmy szczęśliwi do domów.

 

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 bip

Lokalizacja

Doradztwo zawodowe

dz

Koronawirus

nz

 

nfz

Biblioteka

biblio

Projekty i współpraca

dbi

2020 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved