foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w LubianieEgzaminy i Sprawdziany

Komunikaty i informacje o egzaminach.

wejdź na stronę

Poradnia Psych.-Pedagogiczna

Pomoc rodzicom i nauczycielom w diagnozowaniu i rozwijaniu potencjalnych możliwości oraz mocnych stron uczniów.

wejdź na stronę

Kuratorium Oświaty

Materiały i informacje dla dyrektorów, nauczycieli, uczniów i rodziców oraz samorządów lokalnych.

wejdź na stronę

e-dziennik

Kompleksowe źródło informacji dla uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrekcji.

wejdź na stronę

mogilica27 maja w ramach realizowanego w naszej szkole projektu „Nowoczesna szkoła drogą do sukcesu” uczniowie klas VIII i III gimnazjum wybrali się na zajęcia terenowe w Leśnictwie Mogilica. Ciekawą przyrodniczą lekcję w terenie poprowadziła pani leśniczy z Nadleśnictwa Choszczno. Spacerowaliśmy leśną ścieżką dydaktyczną o długości około 2,5 km, w trakcie spaceru obserwowaliśmy rośliny i zwierzęta lasu, mieliśmy również okazję porozmawiać o ochronie i funkcjach lasu dla przyrody i człowieka. Leśna trasa mimo, iż trudna i długa, to jednak bardzo ciekawa. Urzekła nas cisza panująca w lesie, piękna zieleń i zapach aromatów lasu. Wycieczkę zakończyliśmy wspólnym ogniskiem.

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved