egzamin

Rekrutacja do klas I i oddziału przedszkolnego

Szkolne filmy

Platforma edukacyjna

classroomoffice

Proponowane linki

lektury

zoo

matma

Dzwonki lekcyjne

08.30  -  09.15

09.25  -  10.10

10.20  -  11.05

11.15  -  12.00

12.20  -  13.05

13.15  -  14.00

14.10  -  14.55

Zaloguj się

przyrodaW ramach zajęć przyrodniczych realizowanych podczas projektu „Nowoczesna szkoła drogą do sukcesu” uczniowie brali udział w zajęciach geograficzno – przyrodniczych i biologiczno – chemicznych. Podczas zajęć rozwijali swoje wiadomości i umiejętności w zakresie edukacji przyrodniczej. Uczniowie obserwowali przyrodę za pomocą przyrządów przyrodniczych, wykonywali doświadczenia przyrodnicze, pracowali z mapami, atlasami, lupami, mikroskopami, globusami oraz tablicą interaktywną. Na zajęciach łączyliśmy zabawę z nauką, przyjemność z wiedzą, o tym co ciekawe w przyrodzie i świecie. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu sal w sprzęty, pomoce przyrodnicze, modele, filmy, sprzęt multimedialny zajęcia były bardzo ciekawe i atrakcyjne dla uczniów.

dz

Koronawirus