przyrodaW ramach zajęć przyrodniczych realizowanych podczas projektu „Nowoczesna szkoła drogą do sukcesu” uczniowie brali udział w zajęciach geograficzno – przyrodniczych i biologiczno – chemicznych. Podczas zajęć rozwijali swoje wiadomości i umiejętności w zakresie edukacji przyrodniczej. Uczniowie obserwowali przyrodę za pomocą przyrządów przyrodniczych, wykonywali doświadczenia przyrodnicze, pracowali z mapami, atlasami, lupami, mikroskopami, globusami oraz tablicą interaktywną. Na zajęciach łączyliśmy zabawę z nauką, przyjemność z wiedzą, o tym co ciekawe w przyrodzie i świecie. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu sal w sprzęty, pomoce przyrodnicze, modele, filmy, sprzęt multimedialny zajęcia były bardzo ciekawe i atrakcyjne dla uczniów.

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved