czytelniaW ramach zajęć edukacji czytelniczej i przyrodniczej „Na dworze i w księgozbiorze” w bibliotece szkolnej odbyły się pokazy doświadczeń przyrodniczych oraz promocja czytelnictwa, szczególnie książek i czasopism przyrodniczych. Uczniowie zaprezentowali doświadczenia chemiczne i fizyczne, był „wybuch wulkanu”, „słodka tęcza”, „mydlany wąż”, „znikające kulki”, „unoszące się książki” i „elektryczne owoce”. Tego dnia staliśmy się „małymi odkrywcami”, którzy poznają świat przez doświadczenia i obserwacje. Przyrodę możemy poznawać również przez książki przyrodnicze i przygodowe, których w naszej bibliotece jest bardzo dużo. Zachęcamy do poznawania świata przez czytanie i obserwacje przyrodnicze.

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved