plastyka„Piękny nasz Powiat Choszczeński - przyroda widziana oczami dzieci i młodzieży” to temat przyrodniczego konkursu plastycznego, w którym nasze uczennice z klasy VI Aneta i Lena otrzymały wyróżnienia. Na konkurs wpłynęło ponad 200 prac z placówek z całego powiatu. Prace plastyczne ukazywały piękno przyrody powiatu choszczeńskiego, jego walorów przyrodniczych oraz ciekawych miejsc zamieszkania. Uroczyste wręczenie nagród z rąk Starosty Choszczeńskiego Wioletty Kaszak oraz Wicestarosty Pawła Szubera odbyło się w Zespole Szkół nr 1 w Choszcznie. Wielkie gratulacje dla Anety i Leny oraz uczestników konkursu z naszej szkoły. GRATULACJE!!!

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved