foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w LubianieEgzaminy i Sprawdziany

Komunikaty i informacje o egzaminach.

wejdź na stronę

Poradnia Psych.-Pedagogiczna

Pomoc rodzicom i nauczycielom w diagnozowaniu i rozwijaniu potencjalnych możliwości oraz mocnych stron uczniów.

wejdź na stronę

Kuratorium Oświaty

Materiały i informacje dla dyrektorów, nauczycieli, uczniów i rodziców oraz samorządów lokalnych.

wejdź na stronę

e-dziennik

Kompleksowe źródło informacji dla uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrekcji.

wejdź na stronę

Rekrutacja do klas I i oddziału przedszkolnego

rekrutacja

Szkolne filmy

film

Platforma edukacyjna

classroomoffice

Proponowane linki

lektury

zoo

matma

Dzwonki lekcyjne

08.30  -  09.15

09.25  -  10.10

10.20  -  11.05

11.15  -  12.00

12.20  -  13.05

13.15  -  14.00

14.10  -  14.55

Zaloguj się

zakroku19 czerwca obyło się uroczyste i wyjątkowe zakończenie roku szkolnego. W tym roku szkołę jako ostatni ukończyli gimnazjaliści i jako pierwsi ósmoklasiści. Uroczysty apel rozpoczął się od poloneza w wykonaniu gimnazjalistów i ósmoklasistów. W tym roku szkolnym również polonez był wyjątkowy, ponieważ zatańczyło go aż 40 uczniów. W oficjalnej części uroczystości nastąpiło uroczyste przekazanie sztandaru i zaprzysiężenie nowego pocztu sztandarowego. Następnie uhonorowano uczniów z najwyższą średnią ocen oraz ich rodziców, którzy otrzymali listy gratulacyjne. Nagrodzono sportowców, najlepszych czytelników, uczniów reprezentujących szkołę w konkursach i ze 100% frekwencją. Swoje podziękowania i nagrody przekazali również opiekunowie: Wolontariatu, Samorządu Uczniowskiego i gazetki „Ośmiorniczki”. Wyjątkowe zakończenie roku szkolnego i wyjątkowa nagroda dyrektora szkoły… którą otrzymało w tym roku dwóch uczniów za całokształt osiągnięć szkolnych. Podczas apelu nie mogło zabraknąć podziękowań… rodzicom, wychowawcom, nauczycielom i pracownikom szkoły. Część oficjalną uroczystości absolwenci zakończyli wspólną piosenką, podczas której birety poszybowały w górę! W części artystycznej apelu przenieśliśmy się do studia show „Mam talent” i odkryliśmy wielkie talenty w szkole w Lubianie… Było bardzo wesoło, ale również wzruszająco … ostatni raz razem, ale przed wami wiele nowych wyzwań i wrażeń! A teraz… teraz czas na WAKACJE! POWODZENIA ABSOLWENCI!!!

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 bip

Lokalizacja

Doradztwo zawodowe

dz

Koronawirus

nz

 

nfz

Biblioteka

biblio

Projekty i współpraca

dbi

2020 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved