zakroku19 czerwca obyło się uroczyste i wyjątkowe zakończenie roku szkolnego. W tym roku szkołę jako ostatni ukończyli gimnazjaliści i jako pierwsi ósmoklasiści. Uroczysty apel rozpoczął się od poloneza w wykonaniu gimnazjalistów i ósmoklasistów. W tym roku szkolnym również polonez był wyjątkowy, ponieważ zatańczyło go aż 40 uczniów. W oficjalnej części uroczystości nastąpiło uroczyste przekazanie sztandaru i zaprzysiężenie nowego pocztu sztandarowego. Następnie uhonorowano uczniów z najwyższą średnią ocen oraz ich rodziców, którzy otrzymali listy gratulacyjne. Nagrodzono sportowców, najlepszych czytelników, uczniów reprezentujących szkołę w konkursach i ze 100% frekwencją. Swoje podziękowania i nagrody przekazali również opiekunowie: Wolontariatu, Samorządu Uczniowskiego i gazetki „Ośmiorniczki”. Wyjątkowe zakończenie roku szkolnego i wyjątkowa nagroda dyrektora szkoły… którą otrzymało w tym roku dwóch uczniów za całokształt osiągnięć szkolnych. Podczas apelu nie mogło zabraknąć podziękowań… rodzicom, wychowawcom, nauczycielom i pracownikom szkoły. Część oficjalną uroczystości absolwenci zakończyli wspólną piosenką, podczas której birety poszybowały w górę! W części artystycznej apelu przenieśliśmy się do studia show „Mam talent” i odkryliśmy wielkie talenty w szkole w Lubianie… Było bardzo wesoło, ale również wzruszająco … ostatni raz razem, ale przed wami wiele nowych wyzwań i wrażeń! A teraz… teraz czas na WAKACJE! POWODZENIA ABSOLWENCI!!!

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved