foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w LubianieEgzaminy i Sprawdziany

Komunikaty i informacje o egzaminach.

wejdź na stronę

Poradnia Psych.-Pedagogiczna

Pomoc rodzicom i nauczycielom w diagnozowaniu i rozwijaniu potencjalnych możliwości oraz mocnych stron uczniów.

wejdź na stronę

Kuratorium Oświaty

Materiały i informacje dla dyrektorów, nauczycieli, uczniów i rodziców oraz samorządów lokalnych.

wejdź na stronę

e-dziennik

Kompleksowe źródło informacji dla uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrekcji.

wejdź na stronę

bukwicaWychowanie dzieci w szkole nie może odbyć się bez współpracy z rodzicami. Relacje w grupie 0 „a” są przykładem takiego właśnie świetnego współdziałania. Dzięki życzliwości pani sołtys Bukwicy, mamy naszej małej Amelki, mogliśmy integrować się w godzinach popołudniowych właśnie w tej wiosce. Był grill, zabawy, tańce (dzięki Miłoszowi  ) i rozmowy, które pozwoliły podsumować cały rok szkolny w miłej atmosferze. Niejednokrotnie zwiedzamy odległe zakątki globu, a najbliższe piękne tereny są nam obce. Takie spotkania pokazują, iż małe ojczyzny mające urok są w naszych sercach bardzo ważne. A w edukacji dzieci najistotniejsze.

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved