bukwicaWychowanie dzieci w szkole nie może odbyć się bez współpracy z rodzicami. Relacje w grupie 0 „a” są przykładem takiego właśnie świetnego współdziałania. Dzięki życzliwości pani sołtys Bukwicy, mamy naszej małej Amelki, mogliśmy integrować się w godzinach popołudniowych właśnie w tej wiosce. Był grill, zabawy, tańce (dzięki Miłoszowi  ) i rozmowy, które pozwoliły podsumować cały rok szkolny w miłej atmosferze. Niejednokrotnie zwiedzamy odległe zakątki globu, a najbliższe piękne tereny są nam obce. Takie spotkania pokazują, iż małe ojczyzny mające urok są w naszych sercach bardzo ważne. A w edukacji dzieci najistotniejsze.

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved