plastyka1Dzieci w wieku przedszkolnym rozwijając umiejętności plastyczne, kształtują swoją całożyciową kreatywność i poszerzają horyzonty myślowe. W naszej grupie tę dziedzinę rozwijaliśmy przez całe 10 miesięcy. Niektóre prace bawiły (kiedy p.Iwona i p.Magda były łabędziami lub miały różowe włosy), wzruszały (miliony serc i laurek), zachwycały. Zawsze wywoływały emocje. Łączyliśmy różne materiały, półprodukty, odpadki, by stworzyć coś z niczego. Każda pora roku i miejsce było dobre, by zostać twórcą.

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved