pocz roku2 września, po dwóch miesiącach zasłużonego odpoczynku, powitaliśmy nowy rok szkolny. Swoją obecnością zaszczyciły nas władze gminy Pełczyce, sołtysi okolicznych miejscowości, rodzice a przede wszystkim uczniowie, dla których ten dzień był jednym z najważniejszych dni w całym roku.
Tego dnia Jubileusze pracy dydaktyczno – wychowawczej obchodzili: pani Renata Salamońska i pan Andrzej Stefaniuk, a pani Agnieszka Gałwa świętowała uzyskanie wyższego stopnia awansu zawodowego.
W krótkim montażu słowno – muzycznym swoje umiejętności aktorskie zaprezentowali uczniowie klas I – IV.

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved