Rekrutacja do klas I i oddziału przedszkolnego

Szkolne filmy

Platforma edukacyjna

classroomoffice

Proponowane linki

lektury

zoo

matma

Dzwonki lekcyjne

08.30  -  09.15

09.25  -  10.10

10.20  -  11.05

11.15  -  12.00

12.20  -  13.05

13.15  -  14.00

14.10  -  14.55

Zaloguj się

pocz roku2 września, po dwóch miesiącach zasłużonego odpoczynku, powitaliśmy nowy rok szkolny. Swoją obecnością zaszczyciły nas władze gminy Pełczyce, sołtysi okolicznych miejscowości, rodzice a przede wszystkim uczniowie, dla których ten dzień był jednym z najważniejszych dni w całym roku.
Tego dnia Jubileusze pracy dydaktyczno – wychowawczej obchodzili: pani Renata Salamońska i pan Andrzej Stefaniuk, a pani Agnieszka Gałwa świętowała uzyskanie wyższego stopnia awansu zawodowego.
W krótkim montażu słowno – muzycznym swoje umiejętności aktorskie zaprezentowali uczniowie klas I – IV.

dz

Koronawirus