profilaktykaUczniowie klasy VII i VIII wzięli udział w warsztatach profilaktycznych z zakresu zachowań ryzykownych związanych z narkotykami i dopalaczami, które prowadził przedstawiciel Powiatowej Komendy Policji w Choszcznie mł. asp. Jakub Pialik. Było to spotkanie w ramach Wojewódzkiego Programu Profilaktyki Używania Substancji Psychoaktywnych, w tym nowych narkotyków „Porozmawiajmy o zdrowiu i nowych zagrożeniach”. Uczniowie dowiedzieli się czym są dopalacze i narkotyki oraz poznali konsekwencje sięgania po substancje psychoaktywne.

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved