foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w LubianieEgzaminy i Sprawdziany

Komunikaty i informacje o egzaminach.

wejdź na stronę

Poradnia Psych.-Pedagogiczna

Pomoc rodzicom i nauczycielom w diagnozowaniu i rozwijaniu potencjalnych możliwości oraz mocnych stron uczniów.

wejdź na stronę

Kuratorium Oświaty

Materiały i informacje dla dyrektorów, nauczycieli, uczniów i rodziców oraz samorządów lokalnych.

wejdź na stronę

e-dziennik

Kompleksowe źródło informacji dla uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrekcji.

wejdź na stronę

dzchlop30 września obchodzimy wyjątkowe święto, uroczystość wszystkich chłopców – Dzień Chłopaka. Święto to, mimo iż jest dość młode to na stałe przyjęło się w polskim kalendarium uroczystości. Po raz pierwszy „Men’s Day” obchodzony był w 1999 roku na wyspach Morza Karaibskiego w Trinidad i Tobago. Z okazji Dnia Chłopaka żeńska część Samorządu Uczniowskiego przygotowała dla chłopców, tych młodszych i tych starszych wiele niespodzianek – moc życzeń, słodki poczęstunek, sesję zdjęciową, zabawę loteryjną oraz konkurs na Mistera Szkoły. Wyniki głosowania dziewcząt na tego najprzystojniejszego poznamy już wkrótce… Drodzy chłopcy bardzo was lubimy i życzymy wam samych szczęśliwych dni!!!

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved