dzchlop30 września obchodzimy wyjątkowe święto, uroczystość wszystkich chłopców – Dzień Chłopaka. Święto to, mimo iż jest dość młode to na stałe przyjęło się w polskim kalendarium uroczystości. Po raz pierwszy „Men’s Day” obchodzony był w 1999 roku na wyspach Morza Karaibskiego w Trinidad i Tobago. Z okazji Dnia Chłopaka żeńska część Samorządu Uczniowskiego przygotowała dla chłopców, tych młodszych i tych starszych wiele niespodzianek – moc życzeń, słodki poczęstunek, sesję zdjęciową, zabawę loteryjną oraz konkurs na Mistera Szkoły. Wyniki głosowania dziewcząt na tego najprzystojniejszego poznamy już wkrótce… Drodzy chłopcy bardzo was lubimy i życzymy wam samych szczęśliwych dni!!!

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved