Rekrutacja do klas I i oddziału przedszkolnego

Szkolne filmy

Platforma edukacyjna

classroomoffice

Proponowane linki

lektury

zoo

matma

Dzwonki lekcyjne

08.30  -  09.15

09.25  -  10.10

10.20  -  11.05

11.15  -  12.00

12.20  -  13.05

13.15  -  14.00

14.10  -  14.55

Zaloguj się

dzchlop30 września obchodzimy wyjątkowe święto, uroczystość wszystkich chłopców – Dzień Chłopaka. Święto to, mimo iż jest dość młode to na stałe przyjęło się w polskim kalendarium uroczystości. Po raz pierwszy „Men’s Day” obchodzony był w 1999 roku na wyspach Morza Karaibskiego w Trinidad i Tobago. Z okazji Dnia Chłopaka żeńska część Samorządu Uczniowskiego przygotowała dla chłopców, tych młodszych i tych starszych wiele niespodzianek – moc życzeń, słodki poczęstunek, sesję zdjęciową, zabawę loteryjną oraz konkurs na Mistera Szkoły. Wyniki głosowania dziewcząt na tego najprzystojniejszego poznamy już wkrótce… Drodzy chłopcy bardzo was lubimy i życzymy wam samych szczęśliwych dni!!!

dz

Koronawirus