Rekrutacja do klas I i oddziału przedszkolnego

Szkolne filmy

Platforma edukacyjna

classroomoffice

Proponowane linki

lektury

zoo

matma

Dzwonki lekcyjne

08.30  -  09.15

09.25  -  10.10

10.20  -  11.05

11.15  -  12.00

12.20  -  13.05

13.15  -  14.00

14.10  -  14.55

Zaloguj się

den14 października 2019 roku w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej, powszechnie zwanym Dniem Nauczyciela. W części oficjalnej głos zabrali Pan Burmistrz Mirosław Kluk oraz Pan Dyrektor Paweł Wilk, którzy złożyli serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły, podziękowali za trud włożony każdego dnia w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń.
W części artystycznej uczniowie z klasy VI oraz przedstawiciele z klasy II , IV i V tańcem, śpiewem i wierszem wyrazili swoje podziękowanie i słowa uznania dla trudnej pracy pedagogów.
Na zakończenie reprezentanci Samorządu Uczniowskiego rozdali nauczycielom i pracownikom szkoły drobne upominki.

dz

Koronawirus