foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w LubianieEgzaminy i Sprawdziany

Komunikaty i informacje o egzaminach.

wejdź na stronę

Poradnia Psych.-Pedagogiczna

Pomoc rodzicom i nauczycielom w diagnozowaniu i rozwijaniu potencjalnych możliwości oraz mocnych stron uczniów.

wejdź na stronę

Kuratorium Oświaty

Materiały i informacje dla dyrektorów, nauczycieli, uczniów i rodziców oraz samorządów lokalnych.

wejdź na stronę

e-dziennik

Kompleksowe źródło informacji dla uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrekcji.

wejdź na stronę

papierosDzień Rzucania Palenia przypada co roku na trzeci czwartek listopada. Święto przeciw paleniu papierosów ma już ponad 30-letnią tradycję. Pomysł zrodził się w USA w Kalifornii, gdzie w 1974 roku zachęcono ponad milion palaczy do odstawienia papierosów na jeden dzień. Co roku tytoń zabija miliony osób na całym świecie. Zagrożenie dla zdrowia i życia stanowi nie tylko aktywne palenie, ale również nieświadome, bierne wdychanie dymu papierosowego. 21 listopada podczas długiej przerwy nasi uczniowie mieli możliwość sprawdzić pojemność swoich płuc oraz na podstawie interaktywnej aplikacji „Tobacco Body” sprawdzić, jak palenie papierosów wpływa na poszczególne narządy ich ciała. W ramach akcji profilaktycznej uczniowie klas VI - VIII wykonali plakaty „Papierosom mówię NIE!”, które biorą udział w szkolnym konkursie. Przed chęcią sięgnięcia po papierosa przestrzegał również Dominik z klasy VII, który przebrał się za papierosa. Mimo, iż śmiertelne skutki nałogu palenia tytoniu są powszechnie znane, to jednak wciąż młodzi ludzie dają się skusić na jednego papierosa, potem kolejnego i kolejnego …
Wybierz zdrowie, wybierz życie, wybierz siebie i papierosom głośno powiedz NIE!!!

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved