foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w LubianieEgzaminy i Sprawdziany

Komunikaty i informacje o egzaminach.

wejdź na stronę

Poradnia Psych.-Pedagogiczna

Pomoc rodzicom i nauczycielom w diagnozowaniu i rozwijaniu potencjalnych możliwości oraz mocnych stron uczniów.

wejdź na stronę

Kuratorium Oświaty

Materiały i informacje dla dyrektorów, nauczycieli, uczniów i rodziców oraz samorządów lokalnych.

wejdź na stronę

e-dziennik

Kompleksowe źródło informacji dla uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrekcji.

wejdź na stronę

razem13 grudnia członkowie Samorządu Uczniowskiego oraz uczniowie klasy VIII przekazali zebrane dary dla zwierząt ze schroniska w Pełczycach. Z dumą i radością przekazaliśmy kilka kartonów z karmą suchą i mokrą, kocami, kołdrami, zabawkami, smyczami, legowiskami i przysmakami dla psów, które zbieraliśmy w naszej szkole w październiku. W schronisku dla zwierząt w Pełczycach obecnie znajduje się dziesięć piesków, które czekają na ciepły dom. Kundelki są w różnym wieku, są zaszczepione, zdrowe, ale przede wszystkim są urocze i gotowe obdarzyć kogoś uczuciem. Zachęcamy do adopcji zwierząt ze schroniska w Pełczycach. Bardzo DZIĘKUJEMY wszystkim dzieciom i rodzicom, którzy włączyli się w akcję. Warto pomagać! Jesteście wielcy!

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 bip

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2020 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved