jasGdy Bóg się rodzi, moc truchleje,
najważniejsze jest to, co się w naszych sercach dzieje!
Mały Jezus co rok do naszych drzwi puka
i co rok w naszych domach miłości szuka.
W pewien grudniowy wieczór, w świątecznej, pełnej radości atmosferze zgromadziliśmy się w murach naszej szkoły, aby wraz z zaproszonymi gośćmi i rodzicami świętować Boże Narodzenie.
Nasze spotkanie uświetniły występy najmłodszych uczniów i koła wokalnego. Dopełnieniem uroczystego wieczoru były Jasełka w wykonaniu uczniów klasy III.
Dziękujemy tym rodzicom, którzy w szczególny sposób wspomogli nas przy realizacji naszego przedsięwzięcia.

2020 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved