Rekrutacja do klas I i oddziału przedszkolnego

Szkolne filmy

Platforma edukacyjna

classroomoffice

Proponowane linki

lektury

zoo

matma

Dzwonki lekcyjne

08.30  -  09.15

09.25  -  10.10

10.20  -  11.05

11.15  -  12.00

12.20  -  13.05

13.15  -  14.00

14.10  -  14.55

Zaloguj się

park117 grudnia w naszej szkole odbył się gminny etap przyrodniczego konkursu „Poznajemy parki krajobrazowe Polski”. Cele konkursu to: zdobywanie i poszerzanie wiedzy dotyczącej parków krajobrazowych; rozbudzanie ciekawości poznawczej uczniów, integracja uczniów oraz wymiana doświadczeń między szkołami i służbami parków krajobrazowych. Do eliminacji gminnych przystąpili uczniowie z trzech szkół: Szkoła Podstawowa w Lubianie, Szkoła Podstawowa w Pełczycach oraz Szkoła Podstawowa w Będargowie. Uczniowie zmagali się z pytaniami dotyczącymi ogólnej wiedzy przyrodniczej, w tym wiedzy geograficznej, biologicznej oraz chemicznej. Nasi uczniowie z klasy VII i VIII: Aleksandra Kłos, Lena Orzeł, Alan Różycki i Wojciech Kowalczyk wygrali eliminacje gminne, zwycięstwo dało im awans do kolejnego trzeciego etapu konkursu (etap parkowy), który odbędzie się w styczniu 2020 r. w Leśnej Stacji Dydaktycznej w Lipach. Gratulujemy drużynie i trzymamy kciuki!

nz

nfz