foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w LubianieEgzaminy i Sprawdziany

Komunikaty i informacje o egzaminach.

wejdź na stronę

Poradnia Psych.-Pedagogiczna

Pomoc rodzicom i nauczycielom w diagnozowaniu i rozwijaniu potencjalnych możliwości oraz mocnych stron uczniów.

wejdź na stronę

Kuratorium Oświaty

Materiały i informacje dla dyrektorów, nauczycieli, uczniów i rodziców oraz samorządów lokalnych.

wejdź na stronę

e-dziennik

Kompleksowe źródło informacji dla uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrekcji.

wejdź na stronę

Rekrutacja do klas I i oddziału przedszkolnego

rekrutacja

Szkolne filmy

film

Platforma edukacyjna

classroomoffice

Proponowane linki

lektury

zoo

matma

Dzwonki lekcyjne

08.30  -  09.15

09.25  -  10.10

10.20  -  11.05

11.15  -  12.00

12.20  -  13.05

13.15  -  14.00

14.10  -  14.55

Zaloguj się

parki09 stycznia 2020 roku w Leśnej Stacji Dydaktycznej w Lipach odbył się trzeci etap ogólnopolskiego konkursu przyrodniczego „Poznajemy parki krajobrazowe”. Drużyna z naszej szkoły w składzie: Aleksandra Kłos, Lena Orzeł, Alan Różycki i Wojciech Kowalczyk dzielenie walczyła z uczestnikami konkursu ze Szkół Podstawowych w Strzelcach Krajeńskich i Kłodawie. W ostatecznej rozgrywce jednym punktem wygrała z nami szkoła z Kłodawy zajmując miejsce II, natomiast miejsce I po raz kolejny trafiło do uczniów szkoły w Strzelcach Krajeńskich. W klasyfikacji indywidualnej najwięcej punktów z naszej szkoły zdobył Wojciech Kowalczyk. Po konkursie wybraliśmy się na spacer po Barlinecko – Gorzowskim Parku Krajobrazowym, gdzie mieliśmy okazję zaobserwować rzadki okaz porostów krzaczkowatych, które są wskaźnikiem czystego powietrza.


Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 bip

Lokalizacja

Doradztwo zawodowe

dz

Koronawirus

nz

 

nfz

Biblioteka

biblio

Projekty i współpraca

dbi

2020 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved