foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w LubianieEgzaminy i Sprawdziany

Komunikaty i informacje o egzaminach.

wejdź na stronę

Poradnia Psych.-Pedagogiczna

Pomoc rodzicom i nauczycielom w diagnozowaniu i rozwijaniu potencjalnych możliwości oraz mocnych stron uczniów.

wejdź na stronę

Kuratorium Oświaty

Materiały i informacje dla dyrektorów, nauczycieli, uczniów i rodziców oraz samorządów lokalnych.

wejdź na stronę

e-dziennik

Kompleksowe źródło informacji dla uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrekcji.

wejdź na stronę

Rekrutacja do klas I i oddziału przedszkolnego

rekrutacja

Szkolne filmy

film

Platforma edukacyjna

classroomoffice

Proponowane linki

lektury

zoo

matma

Dzwonki lekcyjne

08.30  -  09.15

09.25  -  10.10

10.20  -  11.05

11.15  -  12.00

12.20  -  13.05

13.15  -  14.00

14.10  -  14.55

Zaloguj się

koleda1122 stycznia w Hali Sportowo-Widowiskowej w Reczu odbył się XV Regionalny Festiwal Kolęd i Pastorałek.
Celem festiwalu było budzenie i rozwijanie pasji muzycznych wśród dzieci i młodzieży oraz popularyzacja śpiewania kolęd. Wykonawcy reprezentowali szkoły podstawowe i szkoły ponadgimnazjalne z województwa zachodniopomorskiego, lubuskiego i wielkopolskiego. Uczestnicy konkursu podzieleni zostali na cztery kategorie: soliści do lat 10, soliści do lat 14 oraz soliści do lat 19.
Każdy uczestnik wykonał jedną dowolnie wybraną kolędę, pastorałkę lub piosenkę bożonarodzeniowej. W grupie solistów do lat 10 wystąpiły uczennice naszej szkoły – Lena Bachorska i Nadia Magiera z klasy II oraz Iga Sobieraj z klasy III. Nasze reprezentantki z wielką wrażliwością wykonały przygotowane utwory. Wszyscy wokaliści prezentowali bardzo wysoki poziom umiejętności wokalnych.
Prezentacjom oprócz licznie zgromadzonej widowni przysłuchiwała się trzyosobowa komisja, która oceniała m.in. dobór repertuaru, interpretację oraz ogólny wyraz artystyczny. Młodzi artyści dostarczyli publiczności wiele emocji, wrażeń oraz niezapomnianych chwil. Zwycięzcy konkursu zostali nagrodzeni, a pozostałych uczestników uhonorowano pamiątkowymi dyplomami.
Nasza Iga zdobyła wyróżnienie.
Gratulujemy uczestniczkom i życzymy wytrwałości w rozwijaniu swoich pasji

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 bip

Lokalizacja

Doradztwo zawodowe

dz

Koronawirus

nz

 

nfz

Biblioteka

biblio

Projekty i współpraca

dbi

2020 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved