Rekrutacja do klas I i oddziału przedszkolnego

Szkolne filmy

Platforma edukacyjna

classroomoffice

Proponowane linki

lektury

zoo

matma

Dzwonki lekcyjne

08.30  -  09.15

09.25  -  10.10

10.20  -  11.05

11.15  -  12.00

12.20  -  13.05

13.15  -  14.00

14.10  -  14.55

Zaloguj się

koleda1122 stycznia w Hali Sportowo-Widowiskowej w Reczu odbył się XV Regionalny Festiwal Kolęd i Pastorałek.
Celem festiwalu było budzenie i rozwijanie pasji muzycznych wśród dzieci i młodzieży oraz popularyzacja śpiewania kolęd. Wykonawcy reprezentowali szkoły podstawowe i szkoły ponadgimnazjalne z województwa zachodniopomorskiego, lubuskiego i wielkopolskiego. Uczestnicy konkursu podzieleni zostali na cztery kategorie: soliści do lat 10, soliści do lat 14 oraz soliści do lat 19.
Każdy uczestnik wykonał jedną dowolnie wybraną kolędę, pastorałkę lub piosenkę bożonarodzeniowej. W grupie solistów do lat 10 wystąpiły uczennice naszej szkoły – Lena Bachorska i Nadia Magiera z klasy II oraz Iga Sobieraj z klasy III. Nasze reprezentantki z wielką wrażliwością wykonały przygotowane utwory. Wszyscy wokaliści prezentowali bardzo wysoki poziom umiejętności wokalnych.
Prezentacjom oprócz licznie zgromadzonej widowni przysłuchiwała się trzyosobowa komisja, która oceniała m.in. dobór repertuaru, interpretację oraz ogólny wyraz artystyczny. Młodzi artyści dostarczyli publiczności wiele emocji, wrażeń oraz niezapomnianych chwil. Zwycięzcy konkursu zostali nagrodzeni, a pozostałych uczestników uhonorowano pamiątkowymi dyplomami.
Nasza Iga zdobyła wyróżnienie.
Gratulujemy uczestniczkom i życzymy wytrwałości w rozwijaniu swoich pasji

dz

Koronawirus