Rekrutacja do klas I i oddziału przedszkolnego

Szkolne filmy

Platforma edukacyjna

classroomoffice

Proponowane linki

lektury

zoo

matma

Dzwonki lekcyjne

08.30  -  09.15

09.25  -  10.10

10.20  -  11.05

11.15  -  12.00

12.20  -  13.05

13.15  -  14.00

14.10  -  14.55

Zaloguj się

apel24 stycznia Samorząd Uczniowski podsumował I półrocze nauki oraz osiągnięcia naszych uczniów. Podczas apelu członkowie SU przedstawili najważniejsze wydarzenia, uroczystości, wycieczki, imprezy, które odbyły się w naszej szkole. W miłej atmosferze, oglądając zdjęcia i filmy powspominaliśmy wspólne wyjazdy, konkursy i apele. Uczniowie z SU podziękowali za wszystkie uroczystości i wydarzenia szkolne oraz przedstawili prezentację na temat zasad bezpieczeństwa podczas ferii zimowych. Na zakończenie apelu przedstawiono ranking klas z najwyższą średnią ocen oraz frekwencją, a gospodarzom zwycięskich klas wręczono symboliczne medale. Apel był również okazją do nagrodzenia osiągnięć naszych uczniów w konkursach szkolnych. Gratulujemy i życzmy sukcesów w II półroczu!
Klasy o najwyższej średniej ocen:
I miejsce – klasa IV
II miejsce – klasa VII
III miejsce – klasa V B
Klasy o najwyższej frekwencji:
I miejsce – klasa IV
II miejsce – klasa VII