foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w LubianieEgzaminy i Sprawdziany

Komunikaty i informacje o egzaminach.

wejdź na stronę

Poradnia Psych.-Pedagogiczna

Pomoc rodzicom i nauczycielom w diagnozowaniu i rozwijaniu potencjalnych możliwości oraz mocnych stron uczniów.

wejdź na stronę

Kuratorium Oświaty

Materiały i informacje dla dyrektorów, nauczycieli, uczniów i rodziców oraz samorządów lokalnych.

wejdź na stronę

e-dziennik

Kompleksowe źródło informacji dla uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrekcji.

wejdź na stronę

Rekrutacja do klas I i oddziału przedszkolnego

rekrutacja

Szkolne filmy

film

Platforma edukacyjna

classroomoffice

Proponowane linki

lektury

zoo

matma

Dzwonki lekcyjne

08.30  -  09.15

09.25  -  10.10

10.20  -  11.05

11.15  -  12.00

12.20  -  13.05

13.15  -  14.00

14.10  -  14.55

Zaloguj się

noga30 stycznia 2020r. w Szkole Podstawowej odbył się Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej chłopców i dziewcząt Igrzysk dzieci (szósta klasa i młodsi).
W turnieju chłopców nasza szkoła mierzyła się z SP Pełczyce, pokonując ich 2:0 w setach. W drugim meczu nasi uczniowie również pewnie pokonali SP Będargowo 2:0 w setach. W ostatnim meczu w wielkim finale podopieczni z Lubiany rywalizowali z SP nr 3 Choszczno. W pierwszym secie wygrywaliśmy 4:0, 17-14, by ostatecznie przegrać po zaciętej walce 19:25. W kolejnym secie również musieliśmy uznać wyższość przeciwników i ostatecznie przegraliśmy w całym meczu 0:2 w setach.
Mistrzem Powiatu w Piłce Siatkowej chłopców została Szkoła Podstawowa nr 3 z Choszczna, wicemistrzami została Szkoła Podstawowa w Lubianie, trzecie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa z Będargowa, a czwarte miejsce Szkoła Podstawowa z Pełczyc.


W kategorii dziewcząt nasze dziewczęta mierzyły się w wielkim finale ze Szkołą Podstawową Pełczyce. W pierwszym secie dziewczęta przegrywały 0:13, były bardzo podłamane. Na szczęście trener wziął przerwę na czas. Od tego momentu w uczennice wstąpiły nowe, niesamowite siły.
Dziewczęta zaczęły seryjnie zdobywać punkty, doprowadzając do stanu 22-21 dla SP Lubiana.
Niestety po wyrównanej walce przegraliśmy pierwszego seta 23:25, a także drugiego. Mistrzem Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt została Szkoła Podstawowa z Pełczyc. SP Lubiana została wicemistrzem.
Brawa należą się dla wszystkich zawodników i zawodniczek SP Lubiana, którzy bez kompleksów mierzyli się z rówieśnikami w bardzo trudnej technicznie dyscyplinie sportowej, jaką jest piłka siatkowa.
Dla nas jesteście MISTRZAMI!!!!!!!!
Naszą szkołę w kategorii chłopców reprezentowali: Wiktor Worach, Amadeusz Zaczkiewicz, Patryk Hintz, Aleksander Jaśkowiec, Dorian Młodawski, Michał Kowalski, Jakub Pruc, Hubert Butkiewicz, Szymon Marciniak i Nikodem Rajczyk.
W kategorii dziewcząt wystąpiły: Karolina Gad, Tatiana Surdacka, Beata Nęckowska, Anna Warych,
Amelia Kwilińska, Zofia Warych, Alicja Jung i Małgorzata Grabowicz.

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 bip

Lokalizacja

Doradztwo zawodowe

dz

Koronawirus

nz

 

nfz

Biblioteka

biblio

Projekty i współpraca

dbi

2020 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved