egzamin

Rekrutacja do klas I i oddziału przedszkolnego

Szkolne filmy

Platforma edukacyjna

classroomoffice

Proponowane linki

lektury

zoo

matma

Dzwonki lekcyjne

08.30  -  09.15

09.25  -  10.10

10.20  -  11.05

11.15  -  12.00

12.20  -  13.05

13.15  -  14.00

14.10  -  14.55

Zaloguj się

jez11W ramach projektu ekologicznego „Jeż też zwierz” realizowanym w programie „Edukacji Inspiracji” EFC odbyły się działania profilaktyczne dotyczące ochrony jeży. Z prezentacji multimedialnej przedstawionej przez uczniów klasy IV dowiedzieliśmy co jedzą jeże, jaką mają budowę, ile mają kolców, kiedy śpią, co im zagraża i jak możemy im pomóc. Wszystkie te informacje są bardzo cenne, ponieważ w naszej okolicy występuje bardzo dużo jeży, które ze względu na ciepłą zimę budzą się ze snu zimowego. W ramach działań profilaktycznych uczniowie klasy IV rozdysponowali ulotki informacyjne „Jak możemy pomóc jeżom?” oraz przygotowali na szkolnym korytarzu wystawę plakatów o jeżach. Dziękujemy za ogromne zaangażowanie w pomoc pożytecznym jeżom, dziękujemy za domki dla jeży, dokarmianie i obserwacje jeży. Przed nami kolejne działania… już po feriach dotrzemy z naszą akcją „Jeż też zwierz” do środowiska lokalnego.

dz

Koronawirus