foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w LubianieEgzaminy i Sprawdziany

Komunikaty i informacje o egzaminach.

wejdź na stronę

Poradnia Psych.-Pedagogiczna

Pomoc rodzicom i nauczycielom w diagnozowaniu i rozwijaniu potencjalnych możliwości oraz mocnych stron uczniów.

wejdź na stronę

Kuratorium Oświaty

Materiały i informacje dla dyrektorów, nauczycieli, uczniów i rodziców oraz samorządów lokalnych.

wejdź na stronę

e-dziennik

Kompleksowe źródło informacji dla uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrekcji.

wejdź na stronę

jez11W ramach projektu ekologicznego „Jeż też zwierz” realizowanym w programie „Edukacji Inspiracji” EFC odbyły się działania profilaktyczne dotyczące ochrony jeży. Z prezentacji multimedialnej przedstawionej przez uczniów klasy IV dowiedzieliśmy co jedzą jeże, jaką mają budowę, ile mają kolców, kiedy śpią, co im zagraża i jak możemy im pomóc. Wszystkie te informacje są bardzo cenne, ponieważ w naszej okolicy występuje bardzo dużo jeży, które ze względu na ciepłą zimę budzą się ze snu zimowego. W ramach działań profilaktycznych uczniowie klasy IV rozdysponowali ulotki informacyjne „Jak możemy pomóc jeżom?” oraz przygotowali na szkolnym korytarzu wystawę plakatów o jeżach. Dziękujemy za ogromne zaangażowanie w pomoc pożytecznym jeżom, dziękujemy za domki dla jeży, dokarmianie i obserwacje jeży. Przed nami kolejne działania… już po feriach dotrzemy z naszą akcją „Jeż też zwierz” do środowiska lokalnego.

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 bip

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2020 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved