foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w LubianieEgzaminy i Sprawdziany

Komunikaty i informacje o egzaminach.

wejdź na stronę

Poradnia Psych.-Pedagogiczna

Pomoc rodzicom i nauczycielom w diagnozowaniu i rozwijaniu potencjalnych możliwości oraz mocnych stron uczniów.

wejdź na stronę

Kuratorium Oświaty

Materiały i informacje dla dyrektorów, nauczycieli, uczniów i rodziców oraz samorządów lokalnych.

wejdź na stronę

e-dziennik

Kompleksowe źródło informacji dla uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrekcji.

wejdź na stronę

nocnauk„Noc Naukowców” to już drugie nocne spotkanie, podczas którego wspaniale się bawiliśmy, integrowaliśmy oraz utrwalaliśmy wiedzę z matematyki, języka polskiego oraz języka niemieckiego. Z dnia 24 na 25 stycznia uczniowie klasy VII i VIII „Noc Naukowców” rozpoczęli od rozwiązywania matematycznej zagadki, ukryty „smaczny skarb” odnaleźli Marita i Maciej. Potem przyszedł czas na testy z matematyki, języka polskiego, języka niemieckiego i wiedzy sportowej. Po wytężonej pracy umysłu zrobiliśmy się strasznie głodni, energię uzupełniliśmy smaczną pizzą i przystąpiliśmy do kolejnych testów, tym razem do teleturniej „1 z 10” oraz „Mistrza mapy”. Wspaniale się bawiliśmy podczas kalambur oraz długo wyczekiwanej dyskoteki. Tańce, śpiewy i dużo śmiechu, bez wątpienia umiemy i uwielbiamy się bawić. Niezapomnianą „Noc Naukowców” zakończyliśmy podsumowaniem punktów i nagrodzeniem zwycięskich par. Najwięcej punktów ze wszystkich testów zdobyli Natasza Kądziołka i Wojciech Kowalczyk. Drugie miejsce zdobyli Marita Hintz i Maciej Grabowicz a trzecie – Wiktoria Szulczewska i Wojciech Budny. Gratulujemy! Dziękujemy naszym nauczycielom za niezapomnianą noc pełną pozytywnych emocji i ogromu wiedzy! Już nie możemy doczekać się kolejnej naukowej nocki w szkole.

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 bip

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2020 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved