walentynki1Święto zakochanych to doskonała okazja na zorganizowanie wielu ciekawych akcji w szkole. Nic więc dziwnego, że przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego postanowili zorganizować w naszej szkole Dzień Miłości. Już 6 lutego ruszyła Poczta Zakochanych , do skrzynki życzeń ustawionej na szkolnym korytarzu uczniowie chętnie wrzucali własnoręcznie wykonane kartki z wyrazami sympatii. 6 luty był dniem ,w którym dominował kolor czerwony i różowy.Za zgodą dyrekcji uczniowie, którzy ubrali się w odpowiedni kolor byli zwolnieni z niezapowiedzianego pytania. Tego dnia podczas przerw puszczana była romantyczna muzyka. To był dzień pełen pozytywnych emocji i świetnej zabawy.
Brawo Samorząd Uczniowski , Brawo Uczniowie.

2020 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved