egzamin

Rekrutacja do klas I i oddziału przedszkolnego

Szkolne filmy

Platforma edukacyjna

classroomoffice

Proponowane linki

lektury

zoo

matma

Dzwonki lekcyjne

08.30  -  09.15

09.25  -  10.10

10.20  -  11.05

11.15  -  12.00

12.20  -  13.05

13.15  -  14.00

14.10  -  14.55

Zaloguj się

kwp10 lutego, w Pełczycach odbył się jeden z etapów Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.
Turniej ma na celu popularyzowanie przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej. W szczególności służy popularyzowaniu wśród dzieci i młodzieży znajomości przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek pożaru, praktycznych umiejętności posługiwania się podręcznym sprzętem gaśniczym, wiedzy na temat techniki pożarniczej, organizacji ochrony przeciwpożarowej oraz historii i tradycji ruchu strażackiego.
I, II i III miejsce w tym Turnieju zajęli uczniowie naszej szkoły, Marita Hintz - I miejsce, Joanna Wąż - II miejsce i Wojciech Kowalczyk - III miejsce. Przed nimi kolejne etapy konkursu, trzymamy więc mocno kciuki za kolejny sukces.

dz

Koronawirus