foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w LubianieEgzaminy i Sprawdziany

Komunikaty i informacje o egzaminach.

wejdź na stronę

Poradnia Psych.-Pedagogiczna

Pomoc rodzicom i nauczycielom w diagnozowaniu i rozwijaniu potencjalnych możliwości oraz mocnych stron uczniów.

wejdź na stronę

Kuratorium Oświaty

Materiały i informacje dla dyrektorów, nauczycieli, uczniów i rodziców oraz samorządów lokalnych.

wejdź na stronę

e-dziennik

Kompleksowe źródło informacji dla uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrekcji.

wejdź na stronę

Rekrutacja do klas I i oddziału przedszkolnego

rekrutacja

Szkolne filmy

film

Platforma edukacyjna

classroomoffice

Proponowane linki

lektury

zoo

matma

Dzwonki lekcyjne

08.30  -  09.15

09.25  -  10.10

10.20  -  11.05

11.15  -  12.00

12.20  -  13.05

13.15  -  14.00

14.10  -  14.55

Zaloguj się

chemiaPodczas lekcji chemii uczniowie klasy VII prezentowali własne doświadczenia chemiczne. Uczniowie samodzielnie wybrali rodzaj doświadczenia, wykonali jego instrukcje, przygotowali stanowiska, odczynniki, których źródłem była ich kuchnia oraz sprzęt i szkło laboratoryjne. W białym fartuchu każdy mógł poczuć się jak odkrywca, magik lub profesjonalny badacz. Z zaciekawieniem uczniowie obserwowali każdy pokaz, był i „wybuch wulkanu”, „wędrujące kolory”, „uciekający pieprz”, „ciecz nienewtonowska”, „wirujące bąbelki” i „gumowe jajko”. Brzmi ciekawie i tajemniczo, a było bardzo inspirująco i zabawnie … ponieważ czasami wynik doświadczania może zaskoczyć. Pokaz Leny, Nataszy i Zuzi wywołał oklaski i dużo śmiechu, ponieważ zamiast „gumowego jajka” na stole laboratoryjnym zaprezentowały nam jajecznicę.

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 bip

Lokalizacja

Informacje

nz

 

nfz

Biblioteka

biblio

Projekty i współpraca

dbi

2020 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved