foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w LubianieEgzaminy i Sprawdziany

Komunikaty i informacje o egzaminach.

wejdź na stronę

Poradnia Psych.-Pedagogiczna

Pomoc rodzicom i nauczycielom w diagnozowaniu i rozwijaniu potencjalnych możliwości oraz mocnych stron uczniów.

wejdź na stronę

Kuratorium Oświaty

Materiały i informacje dla dyrektorów, nauczycieli, uczniów i rodziców oraz samorządów lokalnych.

wejdź na stronę

e-dziennik

Kompleksowe źródło informacji dla uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrekcji.

wejdź na stronę

Rekrutacja do klas I i oddziału przedszkolnego

rekrutacja

Szkolne filmy

film

Platforma edukacyjna

classroomoffice

Proponowane linki

lektury

zoo

matma

Dzwonki lekcyjne

08.30  -  09.15

09.25  -  10.10

10.20  -  11.05

11.15  -  12.00

12.20  -  13.05

13.15  -  14.00

14.10  -  14.55

Zaloguj się

ap1Maj jest szczególnym miesiącem w historii Polski - w pierwszych trzech dniach obchodzone są trzy ważne święta: Państwowe Święto Pracy (1 maja), Państwowe Święto Flagi (2 maja) i Narodowe Święto Konstytucji 3 Maja. Ze względu na okoliczności, nie mogliśmy przygotować uroczystego apelu. Pomimo tego, uczniowie klas IV, VA i VB, chcąc uczcić wielkie majowe wydarzenia wykonali flagi i inne ozdoby patriotyczne, które zawisną w oknach ich domów. Zachęcamy Was wszystkich do pójścia w ich ślady i mimo, iż w szkole nie odbywa się uroczysty apel, sami zorganizowali uroczystości w waszych domach. Podczas świąt majowych pamiętamy o ważnych datach: 1 maja – Święto Pracy, 2 maja – Święto Flagi Państwowej i 3 maja – Rocznica Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Konstytucja 3 Maja była pierwszą w Europie, a drugą w świecie ustawą zasadniczą. Podczas wolnych dni majowych zostaniemy w domu, będziemy oglądać filmy o historii naszej ojczyzny, spędzać mile czas w kręgu rodziny. Witaj maj, piękny maj!

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 bip

Lokalizacja

Doradztwo zawodowe

dz

Koronawirus

nz

 

nfz

Biblioteka

biblio

Projekty i współpraca

dbi

2020 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved