foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w LubianieEgzaminy i Sprawdziany

Komunikaty i informacje o egzaminach.

wejdź na stronę

Poradnia Psych.-Pedagogiczna

Pomoc rodzicom i nauczycielom w diagnozowaniu i rozwijaniu potencjalnych możliwości oraz mocnych stron uczniów.

wejdź na stronę

Kuratorium Oświaty

Materiały i informacje dla dyrektorów, nauczycieli, uczniów i rodziców oraz samorządów lokalnych.

wejdź na stronę

e-dziennik

Kompleksowe źródło informacji dla uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrekcji.

wejdź na stronę

Egzamin ósmoklasisty

egzamin

Rekrutacja do klas I i oddziału przedszkolnego

rekrutacja

Platforma edukacyjna

classroomoffice

Proponowane linki

lektury

zoo

matma

Dzwonki lekcyjne

08.30  -  09.15

09.25  -  10.10

10.20  -  11.05

11.15  -  12.00

12.20  -  13.05

13.15  -  14.00

14.10  -  14.55

Zaloguj się

apor„Plastik? Rezygnuję. Redukuję. Segreguję” pod takim hasłem odbyła się tegoroczna ogólnopolska akcja „Sprzątanie Świata”. Już po raz 27 uczniowie ze szkół w całej Polsce pomagają naszej planecie. Do akcji dołączyła również klasa V, która z wielkim zaangażowaniem sprzątała teren wokół szkoły. Uczniowie klas IV – VIII wykonali ekologiczne plakaty, które stanowiły gazetkę tematyczną na szkolnym korytarzu. W tegorocznej kampanii szczególną uwagę zwrócono na wszechobecny odpad – plastik, który rozkłada się w przyrodzie nawet kilkaset lat. W trosce o nasze miejsce życia warto przemyśleć, czy możemy z plastiku zrezygnować lub zredukować jego używanie, a na pewno każdy z nas może segregować plastik i przyczynić się do jego mniejszej produkcji. Los naszej planety nie jest obojętny naszym uczniom, a w naszej ekologicznej misji dopisała nam pogoda i dobre humory, do szkoły wróciliśmy zadowoleni i z świadomością, że każdy z nas ma wpływ na nasze środowisko życia.

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 bip

Lokalizacja

Biblioteka szkolna na Facebooku


bibl

Doradztwo zawodowe

dz

Koronawirus

nz

 

nfz

korona1

korona2

 

 

Apel do Rolników

rolnik

Projekty i współpraca

dbi

2020 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved