egzamin

Rekrutacja do klas I i oddziału przedszkolnego

Platforma edukacyjna

classroomoffice

Proponowane linki

lektury

zoo

matma

Dzwonki lekcyjne

08.30  -  09.15

09.25  -  10.10

10.20  -  11.05

11.15  -  12.00

12.20  -  13.05

13.15  -  14.00

14.10  -  14.55

Zaloguj się

apor„Plastik? Rezygnuję. Redukuję. Segreguję” pod takim hasłem odbyła się tegoroczna ogólnopolska akcja „Sprzątanie Świata”. Już po raz 27 uczniowie ze szkół w całej Polsce pomagają naszej planecie. Do akcji dołączyła również klasa V, która z wielkim zaangażowaniem sprzątała teren wokół szkoły. Uczniowie klas IV – VIII wykonali ekologiczne plakaty, które stanowiły gazetkę tematyczną na szkolnym korytarzu. W tegorocznej kampanii szczególną uwagę zwrócono na wszechobecny odpad – plastik, który rozkłada się w przyrodzie nawet kilkaset lat. W trosce o nasze miejsce życia warto przemyśleć, czy możemy z plastiku zrezygnować lub zredukować jego używanie, a na pewno każdy z nas może segregować plastik i przyczynić się do jego mniejszej produkcji. Los naszej planety nie jest obojętny naszym uczniom, a w naszej ekologicznej misji dopisała nam pogoda i dobre humory, do szkoły wróciliśmy zadowoleni i z świadomością, że każdy z nas ma wpływ na nasze środowisko życia.

Biblioteka szkolna na Facebooku

bibl